Skromne Wyniki Z Powodu Utraty Wagi Narkotyków

Skromne Wyniki Z Powodu Utraty Wagi NarkotykówWiększość diet, które biorą leki, utrata masy ciała stracić tylko część masy chcą stracić, a wiele nie kij z narkotykami, przegląd, badania pokazują.

Kiedy wyniki 30 badań były analizowane długoterminowe użytkownicy trzy powszechnie przedawneni leki odchudzania stracił w ciągu jednego roku do czterech lat średnio od 6 do 11 funtów.

Między 30% i 40% uczestników przestały brać narkotyki, zanim testy się skończyły.

Użytkownicy leku Xenical, Meridia, i utwierdzeni lek Acomplia nie stracić na wadze więcej niż dieta, którzy brali placebo.

Byli także prawdopodobni stracić od 5% do 10% ich masy ciała-jest to kwota, która uznała poprzez zmniejszenie objawów związanych z otyłością ryzyka, takich jak cukrzyca, choroby serca i innych związanych z wagą problemów zdrowotnych.

Ale Raj Padwal, MD, z Uniwersytetu Alberty, mówi, że większość ludzi, którzy biorą leki odchudzania nadzieję stracić znacznie większy ciężar, niż badania pokazują, naprawdę.

“Ludzie skłonni rezygnować ze stopniem utraty wagi oni dążą do tych leków, nawet jeśli wiedzą, że skromna odchudzanie poprawić swoje zdrowie” – mówi. “Ludzie, którzy rozpaczliwie próbują schudnąć jest zazwyczaj gotowy, aby spróbować narkotyków, ale jeśli oni nie widzą wyniki, które chcą w dwa lub trzy miesiące nie chcą pozostać na nich”.

Plusy i minusy odchudzania narkotykówPlusy i minusy odchudzania narkotyków

W badaniach włączonych do analizy wszystkie trwał jeden rok lub więcej, z większą trwające od jednego do dwóch lat. W jednym badaniu, w porównaniu z placebo Xenical kolejnych pacjentów w ciągu czterech lat.

Wszyscy uczestnicy badania cierpieli na otyłość, ze średnim ciężarem w badaniach wynosi od 192 zł do 231 funtów.

Szesnaście prób Xenical w porównaniu z placebo, 10 zrobił to samo z Meridia i cztery po pacjentów przyjmujących Acomplia.

Xenical stosowanie związane było z 6-funtową średnia utrata masy ciała w czasie badania, podczas gdy użytkownicy Meridia stracił średnio 9 funtów, a użytkownicy Acomplia stracił 10 kilogramów.

Korzystanie Xenical było związane ze wzrostem stężenia cholesterolu całkowitego, ciśnienia tętniczego krwi, kontrola cukru we krwi u pacjentów z cukrzycą, ale 15% do 30% uczestników w większości badań Xenical skarżyli się na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, w tym analiza kału pilności i gazu z tłustej absolutorium.

Zastosowanie Meridia było związane z niewielkim wzrostem ciśnienia krwi w siedmiu badań.

I Acomplia używanie wiązało się z 3% wzrostem prawdopodobieństwa wystąpienia psychiatryczne problemy, takie jak depresja, niepokój i drażliwość.

Natomiast powstałe w trakcie badań żadnych poważnych problemów bezpieczeństwa, Padwal mówi, że nie ma wystarczających danych na temat bezpieczeństwa stosowania leków przez wiele lat.

Analiza opublikowanego w ostatnim online-wydaniu dziennika bmj.

“Anty-otyłość leki mogą pomóc ludziom osiągnąć niewielka utrata masy ciała, ale muszą być podjęte na czas nieokreślony lub waga wróci,” Padwal mówi. “Pacjenci i ich praktyków należy zrobić trochę skok wiary, jeśli planują kontynuować na te leki w ciągu kilku lat”.

Cele Badacz Otyłości AlliCele Badacz Otyłości Alli

Padwal twierdzą, że narkotyki mają miejsce w zarządzaniu otyłości, podczas gdy pacjenci mają realistyczne oczekiwania o tym, że mogą osiągnąć za ich pomocą.

Ale w artykule redakcyjnym, towarzyszącym analiza, badacz otyłości Gareth Williams, dr filozofii, twierdzi, przeciwko wykorzystaniu utrata masy ciała leków bez recepty.

Mówi Williams niedawne wprowadzenie niższej dawki wersji Xenical — sprzedane ponad-the-counter jak alli w USA-więcej marketingu niż dźwięku medycyny.

“Sprzedaż leków przeciw otyłości recepty będzie podtrzymywać mit o tym, że otyłość może być stałe, po prostu tabletkę, a może jeszcze bardziej podważyć wysiłki na rzecz promowania zdrowego stylu życia, który jest jedynym długoterminowym chronić przed otyłością” – pisze.

W wywiadzie z oskarżeniami Williams, że głównym beneficjentem nowych ponad-the-counter pigułki będzie alli producent Glaxosmithkline.

“Obawiam się, ja uważam, że to bardzo cyniczny dochodowe przedsiębiorstwo z ich strony” – mówi. Biorąc odchudzanie tabletki bez kontroli medycznych-to jest bardziej prawdopodobne, aby odwrócić uwagę od wiadomości, że ludzie muszą dokonać istotnych zmian w stylu życia, aby osiągnąć znaczącej utraty wagi”.

Rzecznik firmy glaxosmithkline mówi, że alli jest przeznaczony do stosowania tylko do ludzi, którzy są gotowi zrobić te zmiany stylu życia.

“Alli nie jest ani magicznej tabletki, ani szybkiego rozwiązania, a my, oczywiście, nigdy nie сбывал go w ten sposób” – mówi Malesia  Dunn. “Ten produkt wprowadzać na rynek pierwszego dnia było dla edukacji konsumentów na temat znaczenia zmian w stylu życia”.

Acomplia producent Sanofi-Aventis również obronił swój lek utrata masy ciała w oświadczeniu, opublikowanym w czwartek.

“Chociaż w artykule opisano utrata masy ciała uzyskuje się … jako” skromny, przyznaje, że nawet niewielka utrata masy ciała (5-10%) nie opłaca, w tym u pacjentów zagrożonych dla rozwija typ-2 cukrzycy,” rzecznik firmy nie Viana nuty.

Przedstawiciel firmy Abbott Meridia głosy podobne nastroje.

“Badania kliniczne wykazały, że utrata i utrzymanie wagi na 5% -10% znacznie zmniejsza poważne ryzyko dla zdrowia otyłości, takich jak cukrzyca i choroby sercowo-naczyniowe,” mówi. “W połączeniu z dietą i ćwiczeniami, Meridia może osiągnąć 5%-10% utraty wagi.”

No Comments Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *